• Актуальні новини України
  • April 5, 2020
Share this...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
0 Comments

Олександр Ярославський, власник і президент DCH, взяв участь у ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1. Темою передачі стало: "Як жити в карантині".

Як відомо, Олександр Ярославський після зустрічі влади і великого бізнесу в Офісі президента 16 березня, активно займається забезпеченням своєї рідної Харківщини необхідними медичними товарами. На початку цього тижня в Україну прибули 50 тис. лабораторних ПЛР-тестів, про поставку яких бізнесмен домовився зі своїм другом китайським мільярдером Джеком Ма.

"Цьому передував його візит в Україну: він був у мене вдома в Харкові, потім ми були на прийомі у президента Володимира Зеленського. Він якось дуже добре, душевно поставився до України, і ще до зустрічі у президента (16 березня) я його попросив допомогти. Я вже знав тоді, що потрібні ось ці тести, попросив його допомогти, і він відгукнувся. Ось так воно і збіглося", - розповів Ярославський.

Андрій Мотоиіловець, народний депутат від партії "Слуга народу", який літав в Китай за вантажем "антікоронавірусних" медвиробів подякував бізнесмену за організацію поставки ПЛР-тестів: "Ваша допомога неоціненна. МОЗ сказав - терміново діставайте ящики, де лабораторні тести".

Ярославський також повідомив в ході телепрограми, що зараз завдяки допомозі Джека Ма закупив для України ще 100 тис. тестів. "Коли я зрозумів, що першої партії недостатньо, я попросив його організувати нам ще. Він звернувся до заводу, тому що інакше там неможливо розмістити замовлення за будь-які гроші. Так, завдяки Джеку Ма ми придбали ще 100 тис. тестів, які фактично покривають всю Україну, і вони на наступному тижні прибудуть. Я хочу подякувати Кирилу Тимошенку, що він брав участь в організації всієї цієї роботи, Офісу президента і, природно, президенту, який тоді прийняв Джека Ма", - сказав він.

Ведуча програми Наталя Мосейчук задала бізнесменові питання: "У нас до олігархів ставляться, м'яко кажучи, насторожено. Що буде після кризи, які домовленості, пільги отримають після кризи?".

Ярославський у відповідь розповів про своє бачення питання і координації роботи з владою: "Я не олігарх, я фермер. Тому це питання не до мене. Президент нас усіх зібрав, мені поставили завдання допомогти Харківській області із забезпеченням медичним обладнанням і тестами, чим я і займався. У Харкові все працює чітко як годинник. Губернатор, мер, все налагоджено, в будь-який момент можна зателефонувати, дізнатися будь-яку цифру, будь-яку поставку. Немає ніякого конфлікту - телефонуємо один одному по 50 раз на день".

На завершення свого включення зі студією 1 + 1 Ярославський звернувся до президента України Володимира Зеленського з питанням про фінансування державної частини будівництва нового аеропорту в Дніпрі.

"Користуючись нагодою, я знаю, що прибрали з держбюджету рядок про фінансування аеропорту в Дніпрі. Я хотів би, користуючись нагодою звернутися до президента, прем'єр-міністра і уряду. Ми довго билися за цей проект - дніпровці чекають з нетерпінням вже який рік, що з'явиться новий аеропорт. Я просто прошу: поверніть, будь ласка, цю сходинку - це 1,2 млрд грн на цей рік, щоб ми могли продовжити проект і побудувати дніпрянам прекрасний сучасний аеропорт. Тим більше, що проект терміналу майже готовий, працює група з аеродромного комплексу".

EnglishRussianUkrainian